O mně

David Čížek:
Manžel, táta, učitel, fanda Komety a Zbrojovky, každodenní trpitel v silničních kolonách, Brňák hlavou i srdcem, lídr kandidátky ČSSD Brno-střed, kandidát na starostu…

Městská část Brno-střed pro mě byla, je a vždy bude srdeční záležitostí. Ať už se do ní vracím z městské periferie, projíždím jí či zde žiji příběh každodenního života, vždycky vím, že jsem tady doma. Nyní mám možnost pro svoji městskou část konečně něco udělat – a nesmí toho být málo! Na první pohled se může zdát, že si Brno-střed žije stále stejným životem, jako před čtyřmi, pěti, deseti lety. Pravda je ale jiná. Centrum Brna se vylidňuje, obyvatelé ztrácí pocit běžného životního „komfortu“ a hledají místa mimo naši městskou část. Nemají kde zaparkovat, výše nájmů v mnohdy neopravených obecních bytech je závratná, mají problém umístit své dítě do školky a často hledají klid, který jim hlavně v centru města chybí. A to chci – společně se svými přáteli z České strany sociálně demokratické – změnit!

Není nač čekat. Změna musí být rychlá, odborná a s rozumem!
Chci restart naší městské části. CHCI LEPŠÍ BRNO-STŘED!

Pokud máme stejný cíl a chcete to samé, nechejte mě to zařídit. Společně s přáteli z ČSSD Brno-střed to dokážeme!
Už v říjnu.

 

David Čížek

Mgr. David Čížek
středoškolský pedagog
34 let, Brno-střed

ženatý, dcera

členem MO 01 ČSSD Brno-střed od r. 2010
místopředseda MO 01 ČSSD Brno-střed
místopředseda ČSSD Brno-město
člen OdK školské MěVV ČSSD Brno-město, OdK školské KVV ČSSD JMK

zájmy: historie, sport, kultura, technika, informační technologie…

 

Chcete mi cokoliv sdělit? Podělit se o problémy, ale i o pozitiva naší městské části? Je něco, co jste nenašli v našem programu, a rozhodně by to v něm nemělo chybět? Napište mi na mail cizek.brno@gmail.com nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.